subskrypcja: Wpisy | Komentarze

Był sobie wpis

Komentowanie nie jest możliwe

oCo_kaligraf

Jak może niektórzy z Was zauważyli- zniknął dość obszerny wpis pt.” Horror z życia kaligrafa”. Pomimo, że opowiedziałam w nim o ważnym i prawdziwym epizodzie z mego życia zawodowego, za radą Połówka uznałam, że nie mam prawa publicznie sprawozdawać o błędach i zaniedbaniach ze strony tak szacownych instytucji. Nie przedstawiałam żadnych  personaliów, nie padła żadna nazwa, zmyliłam lekko tropy, ale to było chyba jednak nie w porządku, więc wpis wylądował w koszu ze śmieciami. Kto zdążył przeczytać niech zachowa dla siebie, a Święty Mikołaj mu to z pewnością wynagrodzi.

Może jestem przewrażliwiona, ale nie chciałabym, aby ktokolwiek czytając mój wpis poczuł, że mowa o nim i jego błędach… Tym bardziej, że każdy z nas je popełnia. O! i proszę , jak na zamówienie Brazylijczyk właśnie strzelił samobója w meczu otwarcia mundialu. Ależ szkoda chłopaka, mam nadzieję, że ktoś mu szepnie do ucha piłkarską łaciną, że Errare humanum est.

Patrzcie jakie to szczęście, że błędy które my popełniamy: w życiu , w pracy i na blogu nie są transmitowane na cały świat.

Comments are closed.