subskrypcja: Wpisy | Komentarze

Strona główna

kelner

Jeśli szukają Państwo kogoś, kto potrafi:

- bezbłędnie wykaligrafować dowolny tekst lub  dokument,
-
zaprojektować  i wykonać oryginalny napis, zaproszenie, wizytówki, etykiety,
-
wykaligrafować blankiety na okolicznościowe eventy i pokazy,
-
zapełnić odręcznym pismem pamiątkowe księgi i kroniki

to trafiliście Państwo pod właściwy adres i dalsze poszukiwania są naprawdę zbędne.

Jeśli przy okazji jesteście Państwo ciekawi jakie esy-floresy kłębią się w głowie Kaligrafa to zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.
A jeśli zamierzacie tu spocząć na dłuższą chwilę, to kelner za chwilę poda Państwu kawę i wuzetkę. No chyba, że wziął dzisiaj wolne…

Zapraszam też na moją muzealną stronę www.kaligrafia.waw.pl

  1. Małgorzata Wołczyk says:

    Zapomniałam dodać, że ani jeden obrazek,ani fotografia, ani choćby pół akapitu nie mogą być zaczerpnięte, pobrane, skopiowane bez mojej zgody.
    Podlinkowane -owszem, ale nic poza tym. Możemy współpracować, możemy się dogadać, ale bardzo proszę o uszanowanie moich praw autorskich. Nadmienię przy okazji,że żyję w dobrej komitywie z prawnikami, którzy potrafią redagować dech zapierające -pozwy sądowe.

  2. Pani Kochana ;] PANI MA RÓWNIE WSPANIAŁĄ PASJĘ!! Ach! i Och! na te cudowne litery i na to, że „komuś jeszcze się dziś chce uczyć kaligrafii”. Jestem zachwycona, pod wrażeniem i chyba mam do Pani interes :P – Napiszę w wolnej chwilce o co dokładnie chodzi a kiedy zorganizuję w końcu stronę z polecanymi blogami – z pewnością Pani działalność się tam znajdzie!! Pozdrawiam i podziwiam ;]!

  3. Najbardziej atrakcyjna strona jaką widziałem od chyba roku!
    Świetny design, bardzo mi się podoba, gratuluje

  4. Witam. To piękna sztuka i warta jak najbardziej kontynuowania w dzisiejszym świecie, gdzie odręcznie pisane litery odchodzą w świat zapomnienia.Kiedyś pisałam listy zawsze pierwszą literę upiększając… dzisiaj pisze maile… no cóż. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>